Chalupu Na hráni lze pronajmout jako celek s kapacitou 20 osob. Součástí chalupy je velká prosluněná terasa, dětské hřiště, ohniště a louka, na které se po celé léto pasou ovečky.

 

Přízemí a první patro

Přízemí a první patro chalupy prošlo celkovou rekonstrukcí, která skončila v roce 2020. V přízemí je společenská místnost s kuchyňským koutem, jídelnou, televizí a velkým gaučem. Hned vedle najdete hernu s dětským koutkem a také saunu. V přízemí jsou dvě nově opravené velké koupelny s celkem 3 sprchovými kouty a toaletami.

V prvním patře si vyberte ze 4 útulných pokojů s kapacitou 11 osob. Přímo na patře jsou 2 toalety. Ostatně, komu by se v noci chtělo chodit po schodech. Maximálně dětem a juniorům, kterým nebude vadit, že je ubytujete až ve druhém patře. Tam jsou k dispozici 3 pokoje s kapacitou dalších 8 osob.

Samozřejmostí je ložní prádlo i ručníky v pokojích, které pereme v ekologickém přípravku s desinfekčním účinkem.

V celém domě je kvalitní pokrytí wifi signálem a televize nabízí pestrou škálu programů. Je tu také dobré pokrytí GSM signálem všech operátorů.

 

Kuchyň a koupelny

Součástí plně vybavené kuchyně je velká lednice s mrazákem, trouba s varnou deskou a toustovač. Pro větší komfort je k dispozici také rychlovarná konvice, mikrovlnná trouba a kávovar na kapsle Nespresso. (kapsle vezměte vlastní)

Nad uváděnou kapacitu se do všech pokojů vejdou i dětské postýlky. V jídelně jsou k dispozici 2 dětské židličky, v kuchyni pak dětské příbory, misky a talíře. Na toaletách máme pro malé návštěvníky dětská prkénka i nočníky.

 

Express menu přímo v Chalupě Na hráni

Od podzimu 2023 je možné si přímo na Chalupu Na hráni objednat Express menu. Objednané pokrmy na vás bude čekat v kuchyni v den příjezdu. Například v zimě díky tomu odpadají starosti s tím, jak na Chalupu přivést dostatek potravin, nebo jak si rychle, dobře a jednoduše uvařit. O dalších možnostech stravování přímo na Chalupě nebo v okolí vám rádi napíšeme emailem.   

Vytápění

Vytápění celé chalupy je zajištěno centrálně, šetrně k přírodě díky hlubinným vrtům a tepelnému čerpadlu. Po celý den i noc tak uvnitř chalupy udržujeme stejnou teplotu.

Chalupa je nekuřácká.

 

Parkování a doprava

Od jara do podzimu zaparkujete pohodlně přímo u chalupy, kam se vejde 5 aut. Na příjezdové cestě prosím jeďte velmi pomalu.

V zimě je třeba využít centrální parkoviště vzdálené cca 1,6 km. Pro přepravu zavazadel a osob je v zimě možné si objednat taxi v podobě čtyřkolky nebo skútru. (TRANSPORT MOTOQUAD VELKÁ ÚPA, skútr, čtyřkolka, tel.: +420 603 475 391). Město se nachází v Krkonošském národním parku a k některým výše položeným penzionům a horským chalupám včetně té naší je v létě možné vyjet jen se zakoupeným vjezdovým lístkem. Vjezdový automat je umístěn i ve Velké Úpě a v momentě, kdy odbočíte k naší Chalupě z hlavní silnice na něj narazíte. Detaily k platbám za vjezd najdete na webu Pece pod Sněžkou.

 

Když se vám nechce vařit

Ve Velké Úpě i v Peci pod Sněžkou najdete hned několik dobrých restaurací, kam si můžete zajít na večeři, nebo na oběd.

 

Bezpečnost po COVID-19

Celou chalupu desinfikujeme po každé skupině návštěvníků. Společné prostory a frekventovaná místa pak projdou očistou denně. V chalupě je k dispozici desinfekce.

 

 

 

Ubytovací řád  Volné termíny

 

 

 

Přízemí

Přízemí

 

První patro

 

První patro

 

Druhé patro

Druhé patro

 

Pokoj č.1 

Pokoj č.1 

 

Pokoj č.2

Pokoj č.2 

 

Pokoj č.3

Pokoj č.3 

Pokoj č.4 

Pokoj č.4 

 

Pokoj č.5

Pokoj č.5 

 

Pokoj č.6

Pokoj č.6  

 

Pokoj č.7 

Pokoj č.7